Πρόσκληση Γονέων & Κηδεμόνων

Σας προσκαλούμε να συμμετάσχετε στη διαδικασία για ανάδειξη του Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 2ου ΕΠΑ.Λ Νέας Φιλαδέλφειας, που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη, 21 Οκτωβρίου 2015 και ώρα 6:30 μ.μ στην αίθουσα εκδηλώσεων του 2ου ΕΠΑ.Λ Νέας Φιλαδέλφειας.

Όποιος επιθυμεί να θέσει υποψηφιότητα για το Δ.Σ. του συλλόγου να δηλώσει το Ονοματεπώνυμο του στην εφορευτική επιτροπή ή στον  Διευθυντή του Σχολείου.

Η συμμετοχή σας κρίνεται απαραίτητη γι΄αυτό και σας παρακαλούμε θερμά για την παρουσία σας.

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ