Οριστικός πίνακας κατάταξης υποψηφίων

Προσωρινός πίνακας κατάταξης υποψηφίων

ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ!

ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ ΜΕΤΑΛΥΚΕΙΑΚΟ ΕΤΟΣ - ΤΑΞΗ ΜΑΘΗΤΕΙΑΣ 2019-2020

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλουν ηλεκτρονικά τις αιτήσεις στη διεύθυνση https://e-mathiteia.minedu.gov.gr από την Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου,ώρα 12.00 έως και την Δευτέρα 7 Οκτωβρίου και ώρα 23:59. Για περισσότερες πληροφορίες πιέστε εδώ.

Αγιασμός σχ. ετους 2019-20

Η Διεύθυνση και οι Εκπαιδευτικοί  του 2ου ΕΠΑΛ Νέας Φιλαδέλφειας εύχονται στους μαθητές καλή σχολική χρονιά και τους ενημερώνουν  ότι η τελετή του Αγιασμού θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 11-9-2019 στις 09:30 π.μ. Μετά τον Αγιασμό  θα πραγματοποιηθεί η διανομή των σχολικών βιβλίων.