Οριστικός πίνακας κατάταξης υποψηφίων

Προσωρινός πίνακας κατάταξης υποψηφίων

ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ!

ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ ΜΕΤΑΛΥΚΕΙΑΚΟ ΕΤΟΣ - ΤΑΞΗ ΜΑΘΗΤΕΙΑΣ 2019-2020

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλουν ηλεκτρονικά τις αιτήσεις στη διεύθυνση https://e-mathiteia.minedu.gov.gr από την Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου,ώρα 12.00 έως και την Δευτέρα 7 Οκτωβρίου και ώρα 23:59. Για περισσότερες πληροφορίες πιέστε εδώ.

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2019

Οι εκπαιδευτικοί του 2ου ΕΠΑ.Λ Νέας Φιλαδέλφειας συγχαίρουν τους μαθητές του σχολείου, που πέτυχαν στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση και τους εύχονται καλή σταδιοδρομία!xlsΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ_2019.xls