Οριστικός πίνακας κατάταξης υποψηφίων

Προσωρινός πίνακας κατάταξης υποψηφίων

ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ!

ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ ΜΕΤΑΛΥΚΕΙΑΚΟ ΕΤΟΣ - ΤΑΞΗ ΜΑΘΗΤΕΙΑΣ 2019-2020

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλουν ηλεκτρονικά τις αιτήσεις στη διεύθυνση https://e-mathiteia.minedu.gov.gr από την Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου,ώρα 12.00 έως και την Δευτέρα 7 Οκτωβρίου και ώρα 23:59. Για περισσότερες πληροφορίες πιέστε εδώ.

Διεθνές βραβείο στους μαθητές του 2ο ΕΠΑΛ Ν. Φιλαδέλφειας

Οι μαθητές της ειδικότητας Γραφιστικής του τομέα Εφαρμοσμένων Τεχνών του 2ου ΕΠΑΛ Ν. Φιλαδέλφειας έδρασαν πάλι.!!!

Συμμετείχαν στον 9ο Διεθνή Διαγωνισμό Ταινιών Μικρού Μήκους "Cinema...διάβασες;;" και απέσπασαν το 2ο Βραβείο ανάμεσα σε 195 συμμετοχές, με την ταινία τεκμηρίωσης "Comics... διάβασες;;". Για περισσότερες πληροφορίες πιέστε εδώ.