Οριστικός πίνακας κατάταξης υποψηφίων

Προσωρινός πίνακας κατάταξης υποψηφίων

ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ!

ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ ΜΕΤΑΛΥΚΕΙΑΚΟ ΕΤΟΣ - ΤΑΞΗ ΜΑΘΗΤΕΙΑΣ 2019-2020

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλουν ηλεκτρονικά τις αιτήσεις στη διεύθυνση https://e-mathiteia.minedu.gov.gr από την Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου,ώρα 12.00 έως και την Δευτέρα 7 Οκτωβρίου και ώρα 23:59. Για περισσότερες πληροφορίες πιέστε εδώ.

Πτυχιακές Εξετάσεις πρώην ΤΕΛ -ΤΕΣ & ΤΕΕ

Η προθεσμία υποβολής αιτήσεων των ενδιαφερομένων  για συμμετοχή στις πτυχιακές εξετάσεις μαθητών πρώην ΤΕΛ - ΤΕΣ και ΤΕΕ λήγει την Παρασκευή 01-02-2019.