Ενημέρωση για την «Ηλεκτρονική Αίτηση Εγγραφής -Δήλωση Προτίμησης», μαθητών/τριών για το σχολικό έτος 2019-2020. Για περισσότερες πληροφορίες πιέστεεδώ.

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΤΟ 2019-2020

2.Υπάλληλος Τουριστικών Επιχειρήσεων

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΕΤΟΥΣ 2019 ΤΩΝ ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΚΑΙ ΕΣΠΕΡΙΝΩΝ ΕΠΑΛ

Πρόσκληση παρουσίασης Στρατεύσιμων  - Δελτίο Απογραφής

Αξιολόγηση προσφορών και επιλογή ταξιωδιτικού γραφείου για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής επίσκεψης στο Βόλο

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος ταξιδιωτικών γραφείων για πραγματοποίηση εκπαιδευτικής επίσκεψης στο Βόλο

Πρόσκληση Παρουσίασης Στρατεύσιμων

Αξιολόγηση ποσφορών και επιλογή ταξιωδιτικού γραφείου για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής επίσκεψης στην Θεσσαλονίκη

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος ταξιδιωτικών γραφείων για πραγματοποίηση εκπαιδευτικής επίσκεψης στην Θεσσαλονίκη

Πρόσκληση υποβολής αιτήσεων για το Μεταλυκειακό Έτος-Τάξης Μαθητείας περιόδου 2018-2019

2η εγκύκλιος προετοιμασίας υλοποίησης του Μεταλυκειακού Έτους-Τάξης Μαθητείας περιόδου 2018-2019»

Βίντεο   εκπαιδευτικού προγράμματος "Το παιδί, η πόλη και τα μνημεία", στο οποίο και συμμετέχει το  2ο ΕΠΑΛ Φιλαδέλφειας.

Βίντεο -αποτελεσμάτων και έργων μαθητικών καλλιτεχνικών αγώνων.

Yποβολή αιτήσεων στο Προπαρασκευαστικό Πρόγραμμα Πιστοποίησης της Α’ Φάσης του Μεταλυκειακού έτους-Τάξης Μαθητείας -αιτήσεις από την 18 Ιουνίου έως την 21 Ιουνίου 2018

-Μαθητικοί Καλλιτεχνικοί Αγώνες 2019

-Έγκριση οργάνωσης και διεξαγωγής Μαθητικών Καλλιτεχνικών Αγώνων για το σχολικό έτος 2018-19

- Αποτελέσματα Καλλιτεχνικού Διαγωνισμού

Πρόσκληση Γονέων και Κηδεμόνων

Ο Διευθυντής και ο Σύλλογος Διδασκόντων  2ου ΕΠΑΛ Νέας Φιλαδέλφειας  σας προσκαλούν για γνωριμία και ενημέρωση στη συνάντηση που θα πραγματοποιηθεί στο χώρο του σχολείου την Τετάρτη 3-10-2018 στις 18.30.

Η παρουσία σας κρίνεται απαραίτητη.