Οριστικός πίνακας κατάταξης υποψηφίων

Προσωρινός πίνακας κατάταξης υποψηφίων

ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ!

ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ ΜΕΤΑΛΥΚΕΙΑΚΟ ΕΤΟΣ - ΤΑΞΗ ΜΑΘΗΤΕΙΑΣ 2019-2020

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλουν ηλεκτρονικά τις αιτήσεις στη διεύθυνση https://e-mathiteia.minedu.gov.gr από την Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου,ώρα 12.00 έως και την Δευτέρα 7 Οκτωβρίου και ώρα 23:59. Για περισσότερες πληροφορίες πιέστε εδώ.

Πρόσκληση Γονέων και Κηδεμόνων

Ο Διευθυντής και ο Σύλλογος Διδασκόντων  2ου ΕΠΑΛ Νέας Φιλαδέλφειας  σας προσκαλούν για γνωριμία και ενημέρωση στη συνάντηση που θα πραγματοποιηθεί στο χώρο του σχολείου την Τετάρτη 3-10-2018 στις 18.30.

Η παρουσία σας κρίνεται απαραίτητη.