Οριστικός πίνακας κατάταξης υποψηφίων

Προσωρινός πίνακας κατάταξης υποψηφίων

ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ!

ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ ΜΕΤΑΛΥΚΕΙΑΚΟ ΕΤΟΣ - ΤΑΞΗ ΜΑΘΗΤΕΙΑΣ 2019-2020

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλουν ηλεκτρονικά τις αιτήσεις στη διεύθυνση https://e-mathiteia.minedu.gov.gr από την Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου,ώρα 12.00 έως και την Δευτέρα 7 Οκτωβρίου και ώρα 23:59. Για περισσότερες πληροφορίες πιέστε εδώ.

Υποβολή Αιτήσεων για το Μεταλυκειακό Έτος-Τάξης Μαθητείας

Η αίτηση υποβάλλεται ηλεκτρονικά από τους ενδιαφερόμενους στη διεύθυνση e-mathiteia.minedu.gov.gr  έως την Τρίτη 2 Οκτωβρίου και ώρα 23:59.Στη συνέχεια οι ενδιαφερόμενοι εκτυπώνουν την αίτηση και καταθέτουν το φάκελο με την εκτυπωμένη και υπογεγραμμένη αίτηση μαζί με τα απαραίτητα συνοδευτικά έγγραφα-δικαιολογητικά στις διευθύνσεις των ΕΠΑ.Λ  μέχρι και την Τετάρτη 3 Οκτωβρίου και ώρα 14:00.Για  περισσότερες πληροφορίες πιέστε εδώ.