ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ - ΕΡΓΑ ΑΠΟ ΜΑΘΗΤΕΣ Α ΤΑΞΗΣ

New Piskel1  New Piskel2  New Piskel 2  paulos-antonisÏ   santa.khe unnamed

Πρόσκληση Παρουσίασης Στρατεύσιμων

Αξιολόγηση ποσφορών και επιλογή ταξιωδιτικού γραφείου για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής επίσκεψης στην Θεσσαλονίκη

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος ταξιδιωτικών γραφείων για πραγματοποίηση εκπαιδευτικής επίσκεψης στην Θεσσαλονίκη

Πρόσκληση υποβολής αιτήσεων για το Μεταλυκειακό Έτος-Τάξης Μαθητείας περιόδου 2018-2019

2η εγκύκλιος προετοιμασίας υλοποίησης του Μεταλυκειακού Έτους-Τάξης Μαθητείας περιόδου 2018-2019»

Βίντεο   εκπαιδευτικού προγράμματος "Το παιδί, η πόλη και τα μνημεία", στο οποίο και συμμετέχει το  2ο ΕΠΑΛ Φιλαδέλφειας.

Βίντεο -αποτελεσμάτων και έργων μαθητικών καλλιτεχνικών αγώνων.

Yποβολή αιτήσεων στο Προπαρασκευαστικό Πρόγραμμα Πιστοποίησης της Α’ Φάσης του Μεταλυκειακού έτους-Τάξης Μαθητείας -αιτήσεις από την 18 Ιουνίου έως την 21 Ιουνίου 2018

Ενημέρωση για την «Ηλεκτρονική Αίτηση Εγγραφής -Δήλωση Προτίμησης», μαθητών/τριών για το σχολικό έτος 2018-2019. Για περισσότερες πληροφορίες πιέστε εδώ.

-Μαθητικοί Καλλιτεχνικοί Αγώνες 2019

-Έγκριση οργάνωσης και διεξαγωγής Μαθητικών Καλλιτεχνικών Αγώνων για το σχολικό έτος 2018-19

- Αποτελέσματα Καλλιτεχνικού Διαγωνισμού

Ηλεκτρονική Αίτηση Εγγραφής

Η Ηλεκτρονική Αίτηση Εγγραφής - Δήλωση Προτίμησης θα πραγματοποιηθεί, μέσω της εφαρμογής e-εγγραφές στην ηλεκτρονική διεύθυνση:

συμπληρώνοντας όλα τα απαραίτητα στοιχεία, από την 14η Μαΐου και ώρα 10:00 έως την 31η Μαΐου 2018 και ώρα 14:00. Για να δείτε την εγκύκλιο πιέστε εδώ.