Πρόσκληση Γονέων και Κηδεμόνων στο Σχολείο

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

O Διευθυντής και ο Σύλλογος Διδασκόντων του 2ου  ΕΠΑΛ Νέας Φιλαδέλφειας καλούμε τους Γονείς και Κηδεμόνες των μαθητών του Σχολείου μας σε ενημερωτική συνάντηση την Τετάρτη 4 Οκτωβρίου 2017 και ώρα 6 μμ. Στην αίθουσα εκδηλώσεων του Σχολείου.

Θα γίνει ενημέρωση από τον Διευθυντή του Σχολείου σε θέματα που αφορούν:

Απουσίες και δικαιολόγηση απουσιών, Αξιολόγηση μαθητών, Πανελλαδικές εξετάσεις της Γ΄ Λυκείου, συμπεριφορά των μαθητών, οργάνωση εκδρομών και επισκέψεων, ενημέρωση γονέων και προθεσμίες, θέματα υγιεινής και πρόληψης.

Η συμμετοχή σας  θεωρείται απαραίτητη

Σωτήριος Δημόπουλος