ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ ΜΕΤΑΛΥΚΕΙΑΚΟ ΕΤΟΣ-ΤΑΞΗ ΜΑΘΗΤΕΙΑΣ  Β΄ ΦΑΣΗ (ΠΡΟΣΟΧΗ  ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΕΩΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017)

Μαθητεία αποφοίτων ΕΠΑΛ οπτικοακουστικό μήνυμα (σποτ)

Screenshot 2017-10-04 22.13.06

pdfΕΓΚΥΚΛΙΟΣ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΛΥΚΕΙΑΚΟΥ ΕΤΟΥΣ - ΤΑΞΗ ΜΑΘΗΤΕΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ 2017-2018

ΕΝΑΡΞΗ Α΄ ΦΑΣΗΣ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΜΕΤΑΛΥΚΕΙΑΚΟΥ ΕΤΟΥΣ ? ΤΑΞΗΣ ΜΑΘΗΤΕΙΑΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΠΑ.Λ.

Οριστικός Πίνακας Κατάταξης Υποψηφίων Μαθητευομένων

Ανακοινώθηκε ο οριστικός πίνακας κατάταξης υποψηφίων Μαθητευομένων Μεταλυκειακού Έτους - Τάξη Μαθητείας. Για να  δείτε τα ονόματα πατήστε εδώ.

Όλοι οι επιτυχόντες παρακαλούνται να προσέλθουν αύριο Παρασκευή 10 Μαρτίου 2017 στο σχολείο για να πραγματοποιήσουν την εγγραφή τους. Όλοι οι επιτυχόντες πρέπει να φροντίσουν να έχουν μαζί τους φωτοτυπία της πρώτης σελίδας βιβλιαρίου τραπέζης με πρώτο Δικαιούχο τον ενδιαφερόμενο.